Přejít k obsahu (Klávesová zkratka: Alt + 2) | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Finanční správa získala několik ocenění v soutěži „Daňař roku“

10. 2. 2022

Zaměstnanci Finanční správy opět uspěli kategoriích soutěže „Daňař & daňová firma roku 2021“, kterou pořádá společnost Wolters Kluwer ČR, a. s. Nejvstřícnějším pracovištěm finančního úřadu se stalo územní pracoviště Brno – venkov, které první příčku obhájilo po dvou letech.

Soutěž probíhá pravidelně již od roku 2010 a má za cíl vybrat nejlepší daňové specialisty, daňové osobnosti a zvolit nejvstřícnější pracoviště finančních úřadů. O vítězích rozhoduje odborná i široká veřejnost. „Gratuluji svým kolegům z řad Finanční správy, kteří se v této soutěži umístili na předních příčkách v mnoha kategoriích. Velmi si vážím jejich mimořádného pracovního nasazení a přeji jim, aby byli i do budoucna minimálně tak úspěšní, jako doposud,“ dodala generální ředitelka Finanční správy Tatjana Richterová, která se v soutěži stala Daňovou osobností ve státní sféře za rok 2021. 

Ocenění zaměstnanců Finanční správy

  • Daňovou osobností roku 2021 se za státní sféru stala generální ředitelka Finanční správy Tatjana Richterová.
  • Na druhém místě se v kategorii Daňové naděje umístil Martin Sádovský z Generálního finančního ředitelství a na třetím místě Ondřej Popelka z FÚ pro Pardubický kraj.
  • V kategorii Nejlepší lektor/lektorka se na druhém místě umístil Hanuš Kytler z Generálního finančního ředitelství.
  • V kategorii Daňař roku veřejnost ocenila další naše kolegy z Finanční správy, a to Radka Malého z FÚ pro Jihomoravský kraj za oblast daně z příjmů, Alenu Petelíkovou z FÚ pro Plzeňský kraj v oblasti daně z přidané hodnoty a Zdeňka Bilece z FÚ pro Středočeský kraj za oblast správy daní – všichni jmenovaní se v hlasování umístili na stupních vítězů na 3. místě.

Na základě hlasování veřejnosti, které probíhalo od 1. listopadu 2021 do 7. ledna 2022, bylo vybráno 10 pracovišť finančních úřadů, která mají nejvstřícnější přístup vůči veřejnosti.

Nejvstřícnější pracoviště finančního úřadu

  • 1. místo: Územní pracoviště Brno - venkov (FÚ pro Jihomoravský kraj)
  • 2. místo: Územní pracoviště Brno I (FÚ pro Jihomoravský kraj)
  • 3. místo: Územní pracoviště pro Prahu 1 (FÚ pro hlavní město Prahu)

Kompletní výsledky soutěže naleznete na oficiálních stránkách soutěže.