Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Daňový portál

Elektronická podání pro Finanční správu
Aplikace umožňuje vyplnění elektronických formulářů, jejich uložení a odeslání prostřednictvím aplikace EPO nebo prostřednictvím Online finančního úřadu (DIS+).
Arrow
Online finanční úřad (DIS+)
Přihlášený uživatel má k dispozici vybrané informace z osobního daňového účtu a ze spisu. Prostřednictvím aplikace může činit podání a využít vybrané informace správce daně.
Arrow
Nahlížení na vybrané údaje
Služba Nahlížení na vybrané údaje ze spisu a osobních daňových účtů byla k 30. 11. 2022 ukončena.
Arrow
Daňová informační schránka (do 28. 2. 2022)
Přihlášení do DIS bylo možné jen do konce února 2022. Pro plné využití elektronických služeb Finanční správy využijte DIS+ (Online finanční úřad).
Arrow
Evidence tržeb
Vláda schválila zrušení elektronické evidence tržeb k 1. 1. 2023.
Arrow
Vracení DPH v rámci EU
Aplikace pro Vracení daně z přidané hodnoty slouží pro vrácení daně zaplacené plátcem v jiném členském státě v rámci plnění, která se týkají registrovaných podnikatelských...
Arrow
Registr DPH
Aplikace Registr plátců DPH umožňuje hledání plátců DPH podle zadaných daňových identifikačních čísel (DIČ).
Arrow
Podpisová aplikace FS
Aplikace ePodpisFS umožňuje použití kvalifikovaného certifikátu v aplikacích modernizovaného daňového portálu – portálu MOJE daně, např. pro podepsání podání v aplikaci EPO.
Arrow
SW třetích stran
Jedná se převážně o účetní, resp. ekonomické aplikace. Tyto aplikace umožňují mimo jiné vyplnění daňového podání na lokálním PC a následné elektronické odeslání do aplikace...
Arrow
Počty podání EPO
Arrow