Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Daně elektronicky

ePodpora

9.3.2017

Stránky technické podpory aplikací Daňového portálu najdete na adrese: http://epodpora.mfcr.cz/

Stránky slouží pro zveřejňování informací, návodů a nastavení souvisejících s prací v aplikacích Daňového portálu.

Stránky ePodpora obsahují části:

Časté dotazy  informace a řešení problémů při práci v aplikacích Daňového portálu. V případě zobrazení chyby, potřeby pomoci při nastavení počítače, apod., můžete využít zveřejněné odpovědi a technická řešení. Pro lepší a rychlejší vyhledání požadované informace jsou časté dotazy rozděleny do jednotlivých okruhů častých dotazů. Kontaktní formulář  v případě potřeby je možné obrátit se pomocí Kontaktního formuláře přímo na pracovníky technické podpory.

Na stránkách ePodpory je také možné vyhledávat technická řešení pomocí klíčových slov, popř. je možné zobrazit příslušnou odpověď v jednotlivých okruzích častých dotazů. Po výběru okruhu častých dotazů a příslušné otázky je zobrazena stručná odpověď na zvolenou otázku. V případě potřeby lze kliknutím na "úplná odpověď" zobrazit podrobnou odpověď.

S případnými problémy či dotazy je také možné se na technickou podporu obrátit prostřednictvím e-mailové adresy: epodpora@fs.mfcr.cz, popř. prostřednictvím kontaktního formuláře.

Generální finanční ředitelství nevyřizuje anonymní podání, opakovaná podání a jinak nestandardní podání např. nesrozumitelného anebo zmatečného obsahu, obsahující vulgární výrazy, nebo zaslaná pouze na vědomí.

Portál veřejné správy

13.12.2012

Ukončení provozu transakční části PVS

Na základě sdělení Ministerstva vnitra byla od 1. ledna 2012 transakční část Portálu veřejné správy nahrazena informačním systémem Datových schránek. Z uvedeného vyplývá, že dále NENÍ MOŽNÉ odesílat daňová podání ze SW třetích stran prostřednictvím transakční části Portálu veřejné správy.

Ze SW třetích stran JE MOŽNÉ odesílat daňová podání přímo na server aplikace Elektronická podání pro finanční správu (EPO), tedy přímo na "Společné technické zařízení správce daně" prostřednictvím "Rozhraní pro třetí strany".

Informace k „Rozhraní pro třetí strany“ najdete také na stránkách ePodpory v okruhu „Rozhraní pro třetí strany