Finanční správa České republiky

Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Daňový portál

Elektronická podání pro Finanční správu

Aplikace umožňuje vyplnění elektronických formulářů, jejich uložení a odeslání prostřednictvím aplikace EPO nebo prostřednictvím Online finančního úřadu (DIS+).

Další informace

Daňová informační schránka (do 28. 2. 2022)

Přihlášení do DIS bude možné jen do konce února 2022. Pro plné využití elektronických služeb Finanční správy využijte DIS+ (Online finanční úřad).

Další informace

Online finanční úřad (DIS+)

Přihlášený uživatel má k dispozici vybrané informace z osobního daňového účtu a ze spisu. Prostřednictvím aplikace může činit podání a využít vybrané informace správce daně.

Další informace

Evidence tržeb

Webová aplikace Elektronická evidence tržeb slouží poplatníkovi ke správě certifikátů pro evidenci tržeb a údajů pro správu evidence tržeb.

Další informace

Vracení DPH v rámci EU

Aplikace pro Vracení daně z přidané hodnoty slouží pro vrácení daně zaplacené plátcem v jiném členském státě v rámci plnění, která se týkají registrovaných podnikatelských...

Další informace

Registr DPH

Aplikace Registr plátců DPH umožňuje hledání plátců DPH podle zadaných daňových identifikačních čísel (DIČ).

Další informace

Podpisová aplikace FS

Aplikace ePodpisFS umožňuje použití kvalifikovaného certifikátu v aplikacích modernizovaného daňového portálu – portálu MOJE daně, např. pro podepsání podání v aplikaci EPO.

Další informace

SW třetích stran

Jedná se převážně o účetní, resp. ekonomické aplikace. Tyto aplikace umožňují mimo jiné vyplnění daňového podání na lokálním PC a následné elektronické odeslání do aplikace...

Další informace

Počty podání EPO

Přehled počtu podaných písemností uskutečněných prostřednictvím aplikace EPO v letech 2003 až 2021

Další informace

Aplikační služby