Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Tiskoví mluvčí

Tiskové oddělení GFŘ, kontakty na krajské tiskové mluvčí.

Generální finanční ředitelství

296 851 891
tiskove@fs.mfcr.cz

Finanční úřad pro hlavní město Prahu

224042003
Miroslava.Bardonkova@fs.mfcr.cz

Finanční úřad pro Středočeský kraj

234009340
Jirina.Plasilova@fs.mfcr.cz

Finanční úřad pro Jihočeský kraj

387722307
Jana.Kralova@fs.mfcr.cz

Finanční úřad pro Plzeňský kraj

377160273
Michaela.Hostalkova@fs.mfcr.cz

Finanční úřad pro Karlovarský kraj

353101608
Cestmir.Kubera@fs.mfcr.cz

Finanční úřad pro Ústecký kraj

475252232
Romana.Loosova@fs.mfcr.cz

Finanční úřad pro Liberecký kraj

485211270
Zdena.Vymolova_Kodlova@fs.mfcr.cz

Finanční úřad pro Královéhradecký kraj

495851202
Romana.Baresova@fs.mfcr.cz

Finanční úřad pro Pardubický kraj

466713204
Ivana.Wasserbauerova@fs.mfcr.cz

Finanční úřad pro Kraj Vysočina

567559105
Josef.Tomek@fs.mfcr.cz

Finanční úřad pro Jihomoravský kraj

542192102
David.Stancik@fs.mfcr.cz

Finanční úřad pro Olomoucký kraj

585541206
Pavlina.Kralova@fs.mfcr.cz

Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj

596651302
Petra.Homolova@fs.mfcr.cz

Finanční úřad pro Zlínský kraj

577617106
Karel.Skoumal@fs.mfcr.cz

Specializovaný finanční úřad

220364601
Ludmila.Klimesova@fs.mfcr.cz

Odvolací finanční ředitelství

542191171
Veronika.Dvorakova2@fs.mfcr.cz