Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Od června nastane změna organizace práce na Územním pracovišti v Konici

10. 5. 2016 Tisková zpráva

Bc. Veronika Kotullová tisková mluvčí Finančního úřadu pro Olomoucký kraj

V rámci změny organizace práce malých územních pracovišť, informuje Finanční úřad pro Olomoucký kraj o skutečnosti, že od 1. června 2016 tato změna postihne i Územní pracoviště v Konici.

Od 1. června 2016 bude Územní pracoviště v Konici zajišťovat příjem veškerých podání a poskytovat součinnosti občanům. Dále bude poskytovat informace ve věcech daní, jako je zejména pořizování a ověřování výpisů z digitalizované části spisu v rozsahu Daňové informační schránky, zajištění vystavování potvrzení včetně potvrzování stavu osobního daňového účtu, poskytování základních informací k oblastem činnosti Finanční správy a distribuci daňových tiskopisů. Všechny tyto činnosti bude územní pracoviště zajišťovat v úřední dny pondělí a středu od 8:00 do 17:00 hodin. V exponovaných obdobích (leden, březen) bude možné rozšíření úředních hodin.

Od výše uvedeného data dojde ke změně umístění spisů poplatníků. Daňové spisy budou přesunuty z Územního pracoviště v Konici na Územní pracoviště v Prostějově. V neposlední řadě je třeba upozornit na to, že datová schránka Územního pracoviště v Konici (ID: muqn6qu) bude zrušena a platná datová schránka bude datová stránka Územního pracoviště v Prostějově (ID: wmzn6qr).