Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Na Územním pracovišti v Dobříši a Územním pracovišti ve Voticích dojde k omezení provozu a změně umístění spisu

11. 5. 2016 Tisková zpráva

Jiřina Plášilová tisková mluvčí Finančního úřadu pro Středočeský kraj

Od 1. června 2016 dojde na 2 územních pracovištích Finančního úřadu pro Středočeský kraj k organizační změně a ke změně umístění spisů poplatníků. Spisy budou z těchto územních pracovišť přesunuty na jiná územní pracoviště v rámci Finančního úřadu pro Středočeský kraj.

Územní pracoviště, na kterém dojde ke změně umístění spisu

Spravující územní pracoviště, na kterém bude nově umístěn spis od 1. 6. 2016

Územní pracoviště v Dobříši
Mírové náměstí 1551
263 01 DOBŘÍŠ

Územní pracoviště v Příbrami
Čs. armády 175
261 01 PŘÍBRAM

Územní pracoviště ve Voticích
Pražská 610
259 28 VOTICE

Územní pracoviště v Benešově
Tyršova 2074
256 01 BENEŠOV

Poplatníkům se místně příslušný finanční úřad (Finanční úřad pro Středočeský kraj) nezmění, proto nebudou vydávána žádná nová rozhodnutí o registraci.

Na Územním pracovišti v Dobříši a Územním pracovišti ve Voticích budou zajišťovány následující oblasti výkonu státní správy, a to příjem veškerých podání a poskytování součinnosti občanům (například při podávání žádostí a daňových přiznání), pořizování a ověřování výpisů z digitalizované části spisu v rozsahu Daňové informační schránky, vystavování potvrzení včetně potvrzování stavu osobního daňového účtu, poskytování základních informací k oblastem činnosti finanční správy a distribuce daňových tiskopisů.

Tyto činnosti budou zajišťovány v úřední dny, tj. v pondělí a ve středu od 08:00 do 17:00 hodin s možným rozšířením v exponovaných obdobích (leden, březen).