Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Další dražby Finančního úřadu pro Jihočeský kraj

7. 4. 2016

Nečekaný zájem veřejnosti vyvolaly dražby motorových vozidel. Do dražeb se zaregistrovalo celkem 53 dražitelů s místem bydliště napříč Českou republikou.

Ve dnech 5. a 7. 4. 2016 proběhly v budově Finančního úřadu pro Jihočeský kraj, Územním pracovišti v Českých Budějovicích 2 dražby několika osobních automobilů. Motorová vozidla patří mezi dlouhodobě nejvyhledávanější dražené předměty.

Dne 5. 4. 2016 byly ve veřejné dražbě nabízené 4 osobní automobily. Přítomnost 27 zaregistrovaných dražitelů z celé České republiky naznačila slušný zájem o dražené předměty. Osobní automobily byly vydraženy v celkové částce 915 tis. Kč. Velký zájem pokračoval i dne 7. 4. 2016, kdy bylo v nabídce dražby 5 osobních automobilů, a byly vydraženy v celkové částce 1 570 tis. Kč. Této dražby se zúčastnilo 26 zapsaných zájemců, opět z několika míst České republiky.

Vydražená částka bude použita na úhrady nedoplatků daňových dlužníků.

Finanční úřad pro Jihočeský kraj i nadále bude pokračovat v úspěšné dražební činnosti. Pro zájemce o další dražené předměty lze doporučit návštěvu internetových stánek Finanční správy ČR, kde lze najít informace o konání dražebních jednání a také zajímavé dražené předměty: http://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/drazby-financnich-uradu.