Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Daň z příjmů za rok 2014: Finanční správa rozšiřuje úřední hodiny a zřizuje kontaktní místa ve vybraných obcích

25. 2. 2015

Díky přetrvávajícímu zájmu veřejnosti budou i v letošním roce pracovníci Finanční správy ČR vyjíždět do vybraných obcí, aby prostřednictvím kontaktních míst usnadnili podání daňových přiznání, zejména k dani z příjmů fyzických osob.

Nejčastěji půjde o obce s pověřeným obecním úřadem, jejichž starostové projeví o tuto službu zájem. Konkrétní seznam obcí, včetně bližších informací o termínech, místě a hodinách fungování kontaktních míst, je zveřejněn na internetových stránkách Finanční správy ČR - http://www.financnisprava.cz/cs/dane-a-pojistne/novinky/2015/vyjezdy-pracovniku-do-obci-5727  a na vývěskách jednotlivých pracovišť Finančního úřadu pro Plzeňský kraj.

Poplatníkům, kteří se rozhodnou odevzdat daňové přiznání osobně na územních pracovištích finančních úřadů, nabízí Finanční správa ČR rozšířené úřední hodiny:
V posledním březnovém týdnu 23. 3. – 27. 3. 2015 a ve dnech 30. 3. – 1. 4. 2015 budou, podobně jako v předchozích letech, prodlouženy úřední hodiny podatelen, a to každý den od 8.00 do 18.00 h.
Oproti minulým rokům NEBUDOU letos finanční úřady a jejich územní pracoviště otevřeny poslední sobotu před termínem podání daňových přiznání, tj. 28. března 2015.