Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Finanční správa hledá nové kolegy

6. 4. 2016 Tisková zpráva

Ing. Petra Petlachová ředitelka Odboru komunikace, tisková mluvčí

Počítáme s Vámi - to je motto Finanční správy, která v současné chvíli hledá nové kolegy z nejrůznějších oborů (zejména ekonomy, právníky, IT specialisty), kteří se chtějí podílet na fungování velké státní organizace. Aktuálně jsou vypisována výběrová řízení na desítky služebních a pracovních míst nejenom v Praze, ale po celé České republice.

Zaměstnání ve Finanční správě nabízí mnoho výhod a benefitů, a to zejména zajímavou a smysluplnou práci, stabilitu a zázemí, průběžné vzdělávání, 25 dní dovolené, 5 dní indispozičního volna, pružnou pracovní dobu, příspěvky na stravování, možnost čerpání příspěvků z Fondu kulturních a sociálních potřeb a mnoho dalších.

„Máme zájem jak o absolventy středních a vysokých škol, tak o zkušené lidi s chutí stát se jedním z nás. Vítané jsou také maminky po rodičovské dovolené, které určitě ocení flexibilní pracovní dobu. Líbit se u nás bude i lidem, kteří rádi pracují v terénu a hlavně těm, kteří potřebují vidět ve své práci hlubší smysl“, říká generální ředitel Generálního finančního ředitelství Martin Janeček.

Výčet všech vyhlášených výběrových řízení naleznete na internetových stránkách Finanční správy http://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani  a nabízené pozice se také zveřejňují na úředních deskách jednotlivých finančních úřadů. Pokud Vás některá z vyhlášených pozic zaujme, je vhodné přečíst si Oznámení o vyhlášení výběrového řízení, ve kterém je popsáno konkrétní místo i s požadavky na úspěšné přihlášení se do výběrového řízení.

Podrobné informace k náboru nových zaměstnanců naleznete v záložce www.financnisprava.cz/kariera, kde se dozvíte více detailů o některých nabízených pozicích, o služebním zákoně nebo se můžete inspirovat návodem Jak se úspěšně přihlásit do výběrového řízení.

Finanční správa je velkou státní organizací, zaměstnávající přes 15 tisíc zaměstnanců, jejíž součástí je Generální finanční ředitelství, Odvolací finanční ředitelství, Specializovaný finanční úřad a jednotlivé finanční úřady po celé České republice. Aktuálně uvolněná místa jsou zejména výsledkem obvyklé generační obměny a fluktuace zaměstnanců.

Náborové video.