Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Konference k tématu elektronické evidence tržeb na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL

1. 10. 2015

Včera za účasti nejvyšších představitelů resortu Ministerstva financí a hojné účasti posluchačů proběhla při příležitosti zahájení veletrhů FOR GASTRO & HOTEL, FOR INTERIOR a FOR DECOR & PRESENT konference k Elektronické evidenci tržeb (www.e-trzby.cz).

Konferenci o EET a zároveň všechny veletrhy zahájil ministr financí Andrej Babiš, po jehož projevu následovala přednáška náměstkyně MF pro daně a cla paní S. Hornochové a generálního ředitele Generálního finančního ředitelství pana M. Janečka. O technických aspektech EET promluvili generální ředitel pan H. Weisl a projektový manažer pan J. Jiroušek ze Státní pokladny Centra sdílených služeb a jakožto zástupce podnikatelů z oblasti gastronomie vystoupil se svou prezentací „Rovné podmínky v českém pohostinství“ pan V. Stárek, prezident Asociace hotelů a restaurací ČR.

Během závěrečné diskuze se pak odpovědi na své otázky dozvěděli jak podnikatelé, kterých se dotkne povinnost evidovat tržby, tak i zástupci vývojářů tvořících pokladní systémy.