Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kontaktní formulář

Tato e-mailová adresa slouží veřejnosti pro sdělování případných problémů, vzniklých v aplikaci dražeb provozovanou Finanční správou (např. nefunkčnost, nemožnost přihlásit se k dražbě, neevidování uhrazených jistot atp.).

V případě technických problémů, prosíme o doplnění zprávy o následující informace:

    • Čas (případně časové rozpětí), ve kterém problém pozorujete
   • Použitý webový prohlížeč včetně čísla verze
   • Číslo dražby a název předmětu
   • Vaše uživatelské jméno (desetimístné číslo)

Nejčastější dotazy

Tato e-mailová adresa neslouží pro zodpovídání metodických dotazů, ani neslouží pro podání, která směřují do konkrétních řízení podle obecně závazných právních předpisů (např. dle daňového řádu, dle správního řádu apod.). Na tato podání nebude reflektováno. Podání do konkrétních řízení lze učinit u příslušného orgánu Finanční správy písemně (poštou nebo osobně na podatelně), ústně do protokolu – viz kontakty, e-mailem na e mailovou adresu příslušného orgánu finanční správy za podmínky, že podání bude do 5 dnů potvrzeno nebo opakováno zákonným způsobem, a dále datovou zprávou prostřednictvím aplikace Elektronická podání pro Finanční správu nebo přes datovou schránku.

Postup Finanční správy při vyřizování podání.

Uveďte prosím Váš dotaz nebo požadavek.Maximální počet znaků je 1000.

Prosím potvrďte, že nejste robot.

* Takto označená pole jsou povinná.

Generální finanční ředitelství nevyřizuje anonymní podání, opakovaná podání a jinak nestandardní podání např. nesrozumitelného anebo zmatečného obsahu, obsahující vulgární výrazy, nebo zaslané pouze na vědomí.