Finanční správa České republiky

Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Tiskoví mluvčí

Petlachová Petra, Ing.
tiskový mluvčí pro Generální finanční ředitelství
Tel.: 296854025
Email: Petra.Petlachova@fs.mfcr.cz

Paterová Linda, Ing.
zástupce tiskového mluvčího pro Generální finanční ředitelství
Tel.: 296854906
Email: Linda.Paterova@fs.mfcr.cz

Bardonková Miroslava, Mgr.
tiskový mluvčí pro Finanční úřad pro hlavní město Prahu
Tel.: 224042006
Email: Miroslava.Bardonkova@fs.mfcr.cz

Plášilová Jiřina
tiskový mluvčí pro Finanční úřad pro Středočeský kraj
Tel.: 234009340
Email: Jirina.Plasilova@fs.mfcr.cz

Králová Jana, Ing.
tiskový mluvčí pro Finanční úřad pro Jihočeský kraj
Tel.: 387722307
Email: Jana.Kralova@fs.mfcr.cz

Hošťálková Michaela, Ing.
tiskový mluvčí pro Finanční úřad pro Plzeňský kraj
Tel.: 377160273
Email: Michaela.Hostalkova@fs.mfcr.cz

Kubera Čestmír, Ing.
tiskový mluvčí pro Finanční úřad pro Karlovarský kraj
Tel.: 353101608
Email: Cestmir.Kubera@fs.mfcr.cz

Vlačiha Radim, Ing.
tiskový mluvčí pro Finanční úřad pro Ústecký kraj
Tel.: 475252167
Email: Radim.Vlaciha@fs.mfcr.cz

Jakub Vladimír, Ing.
tiskový mluvčí pro Finanční úřad pro Liberecký kraj
Tel.: 485211270
Email: Vladimir.Jakub@fs.mfcr.cz

Barešová Romana, Mgr.
tiskový mluvčí pro Finanční úřad pro Královéhradecký kraj
Tel.: 495851202
Email: Romana.Baresova@fs.mfcr.cz

Wasserbauerová Ivana, Bc.
tiskový mluvčí pro Finanční úřad pro Pardubický kraj
Tel.: 466713204
Email: Ivana.Wasserbauerova@fs.mfcr.cz

Tomek Josef, Ing.
tiskový mluvčí pro Finanční úřad pro Kraj Vysočina
Tel.: 567559105
Email: Josef.Tomek@fs.mfcr.cz

Stančík David, JUDr.
tiskový mluvčí pro Finanční úřad pro Jihomoravský kraj
Tel.: 542192102
Email: David.Stancik@fs.mfcr.cz

Kotullová Veronika, Bc.
tiskový mluvčí pro Finanční úřad pro Olomoucký kraj
Tel.: 585541203
Email: Veronika.Kotullova@fs.mfcr.cz

Homolová Petra, Ing.
tiskový mluvčí pro Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj
Tel.: 596651302
Email: Petra.Homolova@fs.mfcr.cz

Skoumal Karel, Ing. Bc.
tiskový mluvčí pro Finanční úřad pro Zlínský kraj
Tel.: 577617106
Email: Karel.Skoumal@fs.mfcr.cz

Mejvald Jindřich, Ing.
tiskový mluvčí pro Specializovaný finanční úřad
Tel.: 220364751
Email: Jindrich.Mejvald@fs.mfcr.cz

Šimčíková Veronika, Mgr.
tiskový mluvčí pro Odvolací finanční ředitelství
Tel.: 542191314
Email: Veronika.Simcikova@fs.mfcr.cz

Aplikační služby