Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Provoz na Finančním úřadě pro Plzeňský kraj a územních pracovištích od 4. ledna 2021

4. 1. 2021

Finanční úřad pro Plzeňský kraj oznamuje, že od 4. ledna 2021 budou pracoviště finančního úřadu pro veřejnost přístupná v omezeném rozsahu. Provoz podatelen a pokladny pro příjem plateb daní v hotovosti je omezen na pondělí a středu od 8 do 13 h.

V souvislosti s přetrvávajícími protiepidemickými opatřeními budou od pondělí 4. ledna 2021 platit na Finančním úřadě pro Plzeňský kraj a jeho územních pracovištích omezené úřední hodiny, a to pondělí a středa od 8.00 do 13.00 h. Přístupné budou poplatníkům v uvedené době pouze podatelny. Mimo úřední hodiny je možné vhodit písemnost do připraveného sběrného boxu.

Pokladna pro platbu daní v hotovosti je dostupná pouze na Územním pracovišti v Plzni, nám. Českých bratří 8, Plzeň, a to v úředních hodinách pondělí a středa od 8.00 do 13.00 h, a to od středy 6. ledna 2021. Ostatní daňové pokladny, umístěné na územních pracovištích Plzeň-sever, Plzeň-jih, Domažlice, Klatovy, Rokycany a Tachov, jsou i nadále z protiepidemických důvodů uzavřeny.

Územní pracoviště v optimalizovaném provozu 2+2, tj. v Plzeňském kraji územní pracoviště v Horažďovicích, Horšovském Týně, Kralovicích, Nepomuku, Stříbře, a v Sušici, zůstávají do 22. ledna 2021 dočasně uzavřena.

Apelujeme na daňovou veřejnost, aby v maximální možné míře komunikovala se správcem daně elektronicky nebo písemně. Informace k daním lze nalézt také na internetových stránkách www.financnisprava.cz. Na webu jsou dostupné také všechny formuláře k daňovým přiznáním.