Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Tahač od sedmdesáti tisíc a Fabia od dvanácti tisíc? Březnové dražby vozidel

24. 2. 2015

V březnu 2015 opět Finanční správa ČR pořádá zajímavé dražby různých osobních i užitkových vozidel. Dražit tak můžete vozidla počínaje Škodou Fabia a konče tahačem návěsů Renault Magnum.

4. března

ÚzP v Klatovech

ÚzP v Písku

5. března

ÚzP pro Prahu 6

Dražba se koná 5. března 2015 ve skladu Finančního úřadu pro hlavní město Prahu a její součástí jsou Škoda Fabia Combi a Ford Mondeo Kombi. Fabia zaujme především nízkou vyvolávací cenou, což částka dvanáct tisíc bezesporu je. Mondeo s výkonem 103 kW zaujme hlavně vysokou úrovní výbavy, může nabídnout bezklíčové odemykaní, startování tlačítkem, 6 airbagů, xenonové světlomety, autorádio s DVD a navigací a obrazovkami v hlavových opěrkách a nechybí ani kožená vyhřívaná sedadla.

Mondeo

10. března

ÚzP pro Prahu 6

Tři tahače návěsů Renault Magnum, dva tahače Scania a dva návěsy, to je obsah dražby konané 10. března v budově Finančního úřadu pro hlavni město Prahu, Územního pracoviště pro Prahu 6 na adrese Nábř. Kpt. Jaroše 1000/7. Čtyři z tahačů mají vyvolávací cenu ve výši pouhých sedmdesáti tisíc a ten zbývající začíná s cenou 110 tisíc korun.

tahače

11. března

ÚzP Ostrava II

12. března

ÚzP v Opavě

16. března

ÚzP Ostrava I

18. března

ÚzP Ostrava II

19. března

ÚzP pro Prahu 3

24. března

ÚzP Praha – západ

26. března

Specializovaný finanční úřad

ÚzP v České Lípě

31. března

ÚzP v Hradci Králové

Finanční správa ČR nedraží pouze vozidla. V aplikaci dražeb můžete také objevit movité i nemovité věci. Příkladem může být dražba konaná na Územním pracovišti Brno - venkov, dne 12. března 2015, kde se bude dražit třináct souborů grafik, grafických listů a kreseb a to i od známých a uznávaných autorů.

Aktuální seznam pořádaných dražeb orgánů Finanční správy naleznete v sekci „Finanční správa“ – „Dražby finančních úřadů“.