Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Připravte se na tuhou zimu

30. 10. 2015

I v listopadu pokračují dražby finančních úřadů a samozřejmě nejsou v nabídce pouze vozidla, ale i různé zajímavé movité či nemovité věci. Podívejte se na výběr některých z nich.

S postupným zkracováním dne by se mnohým mohlo na dlouhé zimní večery hodit 9120 kusů LED žárovek.

Při zimních radovánkách zase přijde vhod sportovní oblečení a vybavení dražené v Praze nebo v Hradci Králové. S dražbami módního oblečení se ale také roztrhl pytel, vybírat si tak můžete mezi dražbami v Praze, Kroměříži, Ústí nad Orlicí nebo Liberci. Pro následnou údržbu zakoupeného oblečení by se mohla hodit profesionální žehlička dražená v Kroměříži.

Kdo se raději než dobrým oblečením zahřeje douškem ohnivé vody, tak se může zastavit na dražbě alkoholu v Chomutově nebo v Lounech. A kdo už si zajede do Loun na dražbu alkoholu, tak může navštívit i dražbu cigaret.

A přestože normálně alkohol a motorová vozidla dohromady nejdou, v našich dražbách můžete zakoupit obojí. A komu by se nelíbila Škoda Roomster Scout, Suzuki GSF 650 S BANDIT nebo Honda CBF1000A.

V anotaci slibované nemovité věci tentokrát zastupuje restaurace na břehu rybníka. Případný kupec by pak jistě mohl v přilehlém rybníku ocenit potápěčské potřeby z hned dvou pražských dražeb.

Pokud se chcete podívat na všechny naše dražby, tak určitě navštivte aplikaci dražeb finančních úřadů.