Finanční správa České republiky

Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Videogalerie

SIPO

Finanční správa přichází s novou možností placení daně z nemovitých věcí, a to prostřednictvím SIPO. Jak na to? Dozvíte se ve videu.

Související videa

 • Jak platit daně

  Víte, že daně můžete platit mnoha různými způsoby? Podívejte se na video s výčtem jednotlivých možností.

 • Jak fungují karuselové podvody? FINFO Vám to vysvětlí

  Nevíte co si představit pod pojmem "karuselové podvody"? FINFO Vám vysvětlí nejen princip jejich fungování, ale i způsoby boje s nimi před zavedením a po zavedení kontrolního hlášení DPH. Kontrolní hlášení je SVĚTLO NA PODVODY!

 • Kontrolní hlášení

  Pokud si nevíte rady s kontrolním hlášením, podívejte se na naše animované video. Toto video však v žádném případě nenahrazuje Pokyny k vyplnění kontrolního hlášení, které najdete na stránce www.financnisprava.cz/kontrolnihlaseni v sekci Soubory ke stažení.

 • Návod na vyplnění kontrolního hlášení

  Jedná se o ukázku vyplnění kontrolního hlášení na Daňovém portálu. Pro vyplnění byla použita data modelového plátce. Video slouží pouze pro lepší představu o vyplňování kontrolního hlášení a v žádném případě nenahrazuje Pokyny k vyplnění kontrolního hlášení.

 • Institut nespolehlivého plátce

  Informace GFŘ k aplikaci ustanovení § 106a zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, tj. k institutu nespolehlivého plátce v souvislosti s plánovaným rozšířením jeho kritérií od 1. 10. 2014

 • Vyzkoušejte EPO

  Instruktážní video, které vám pomůže bezchybně vyplnit daňové přiznání.

Aplikační služby