Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Finanční úřad pro Kraj Vysočina reaguje na aktuální situaci

16. 3. 2020 Tisková zpráva

Ing. Josef Tomek tiskový mluvčí FÚ pro Kraj Vysočina

Od pondělí 16. 3. 2020 jsou pracoviště Finančního úřadu pro Kraj Vysočina přístupná pro veřejnost pouze v úředních dnech, tj. v pondělí a ve středu od 8:00 do 11:00 hod. v rozsahu činnosti podatelny. Vstup veřejnosti do vnitřních prostor pracovišť není umožněn.

Pokladní služba pro příjem daní v hotovosti je pro Kraj Vysočina zajištěna na územním pracovišti v Pelhřimově v úředních dnech, tj. v pondělí a ve středu od 8:00 do 11:00 hod.

Pro operativní komunikaci s Finančním úřadem pro Kraj Vysočina byly posíleny telefonní linky pod touto volbou: 567 559 111.

Provoz pracovišť v tzv. „optimalizovaném režimu 2+2“ byl dočasně pozastaven, v omezeném rozsahu jsou dostupná územní pracoviště v Jihlavě, v Havlíčkově Brodě, v Pelhřimově, v Humpolci, v Třebíči, v Moravských Budějovicích, ve Velkém Meziříčí a ve Žďáru nad Sázavou.

Pracoviště Finanční správy žádají daňovou veřejnost o upřednostnění dálkové formy komunikace. Všechny aktuální informace je možné získat na internetových stránkách: https://www.financnisprava.cz/
https://www.facebook.com/financnisprava.