Finanční správa České republiky

Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Tiskové zprávy 2019

  • Kontrolně exekuční akce v tržnici Sapa

    Finanční úřad pro hlavní město Prahu

    Pracovníci Finančního úřadu pro hlavní město Prahu provedli v úterý 9. 10. 2019 v tržnici Sapa kontrolu dodržování zákona o evidenci tržeb a současně realizovali exekuci daňových nedoplatků u dlužníků, kteří v tržnici obchodují.

  • Úspěšná exekuční akce „Modřany“

    Finanční úřad pro hlavní město Prahu

    Pracovníci Finančního úřadu pro hlavní město Prahu vyrazili ve čtvrtek 19. 9. 2019 za dlužníky, jejichž daňové nedoplatky činily více než 21 milionů Kč.

  • Specializovaný finanční úřad opět v kasinu

    Specializovaný finanční úřad

    Dne 12. září 2019 zaměstnanci Specializovaného finančního úřadu provedli exekuční akci, jejímž cílem bylo zajistit finanční prostředky k úhradě daňového nedoplatku provozovatele hazardních her.

  • Gotta nebo Kodeta na zeď? Dražba obrazů v Břeclavi

    Finanční úřad pro Jihomoravský kraj

    Reprodukce slavného obrazu Karla Gotta nebo olejomalba Kristiána Kodeta, Bohumila Dvorského, Jiřího Havlíčka a dalších přitáhnou milovníky krásného umění na dražbu zabavených předmětů, kterou 17. září 2019 pořádá Finanční úřad pro Jihomoravský kraj na pracovišti v Břeclavi.

  • Specializovaný finanční úřad provedl úspěšnou exekuční akci

    Specializovaný finanční úřad

    S cílem zajistit prostředky k úhradě daňového dluhu provedli dne 29. května 2019 zaměstnanci Specializovaného finančního úřadu ve spolupráci s Celním úřadem pro hlavní město Prahu další úspěšnou exekuční akci. Exekutoři se zaměřili na daňového dlužníka, který provozuje hazardní hry.

  • 414 000 složenek putuje do schránek poplatníků

    Finanční úřad pro Jihomoravský kraj

    31. květen je posledním dnem lhůty pro zaplacení daně z nemovitých věcí na rok 2019, nebo její první splátky. Od 16. dubna jsou postupně rozesílány složenky na úhradu této daně, kde je na alonži uvedena mimo jiné i celková výše daňové povinnosti na rok 2019 a územní pracoviště, kde je uložen daňový spis k dani z nemovitých věcí.

  • Specializovaný finanční úřad provedl úspěšnou exekuční akci

    Specializovaný finanční úřad

    S cílem zajistit prostředky k úhradě daňového dluhu provedli dne 2. dubna 2019 zaměstnanci Specializovaného finančního úřadu ve spolupráci s Finančním úřadem pro Středočeský kraj a s Celním úřadem pro hlavní město Prahu další úspěšnou exekuční akci směřující k vymožení neuhrazené daně daňovým dlužníkem, který provozuje hazardní hry.

  • Zaměstnanci Finančního úřadu pro Olomoucký kraj vyjíždí do obcí

    Finanční úřad pro Olomoucký kraj

    Jako každý rok se zaměstnanci Finančního úřadu pro Olomoucký kraj snaží poplatníkům vyjít vstříc, tudíž se letos uskuteční celkem šest výjezdů do obcí v Olomouckém kraji, které poplatníkům usnadní podání daňového přiznání. Zaměstnanci zde budou poskytovat informace potřebné pro řádné vyplnění daňových tiskopisů, informace o změnách v zákoně apod.

  • Zaměstnanci Finančního úřadu pro Moravskoslezský kraj vyjíždí od 7. března za občany do vybraných obcí, aby vybírali přiznání k dani z příjmů fyzických osob

    Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj

    Do prvního dubna, kdy končí lhůta pro podání přiznání, vyjede finanční úřad celkem do 12 obcí v Moravskoslezském kraji. Do tří obcí, kde bývá zájem občanů o osobní konzultace a podání daňového přiznání největší, přijedou úředníci opakovaně.

  • Úspěšná exekuční akce Střešovice

    Finanční úřad pro hlavní město Prahu

    Pracovníci Finančního úřadu pro hlavní město Prahu vyrazili ve čtvrtek 28. 2. 2019 za dlužníky, jejichž daňové nedoplatky na dani z přidané hodnoty činily přes 35 milionů Kč.

  • Specializovaný finanční úřad provedl úspěšnou exekuční akci

    Specializovaný finanční úřad

    S cílem zajistit prostředky k úhradě daňového dluhu provedli v nočních hodinách ze 14. na 15. února 2019 zaměstnanci Specializovaného finančního úřadu ve spolupráci s Celním úřadem pro Karlovarský kraj další úspěšnou exekuční akci směřující k vymožení neuhrazené daně daňovým dlužníkem, který provozuje hazardní hry.

Aplikační služby