Finanční správa České republiky

Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Mimořádný provoz

Od 1. 7. 2020 je provoz na finančních úřadech zcela obnoven.

 • Provoz na finančních úřadech je od července zcela obnoven

  Od středy 1. července je v návaznosti na zrušení mimořádných opatření zcela obnoven provoz na všech finančních úřadech. Podatelny fungují v běžném režimu za zvýšených hygienických opatření. Daňové subjekty a poplatníci se mohou dostavit na finanční úřady i k osobnímu jednání se správci daně.

 • Provoz na finančních úřadech po skončení nouzového stavu

  S postupným uvolňováním opatření souvisejících s ukončením nouzového stavu obnovuje Finanční správa provoz na finančních úřadech a v následujících dnech začnou zaměstnanci postupně provádět i běžnou kontrolní činnost.

 • Finanční správa od pondělí obnovuje provoz pracovišť v režimu 2 + 2

  Od pondělí 18. května 2020 Finanční správa obnovuje provoz svých územních pracovišť pracujících v režimu 2+2, která byla dočasně uzavřena v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu. Pracoviště budou v provozu v úředních dnech, a to v pondělí a ve středu v době od 8:00 hod. do 17:00 hod.

 • Otevírací doby pokladen finančních úřadů

  Finanční správa zveřejňuje seznam pracovišť, na kterých budou otevřené pokladny. Děkujeme za ohleduplnost a pochopení, že v rámci aktuálních omezení preferujete bezhotovostní platby. Čísla účtů najdete na webu Finanční správy na stránce Bankovní účty finančních úřadů.

 • Finanční správa upravuje úřední hodiny podatelen pro veřejnost

  Úřední hodiny podatelen pro veřejnost jsou opět v rozsahu před mimořádnými opatřeními: pondělí a středa od 8:00 do 17:00.
 • Přehled územních pracovišť FÚ v režimu 2+2

Aplikační služby