Finanční správa České republiky

Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Mimořádný provoz

Od 15. 2. 2021 jsou úřední hodiny podatelen na finančních úřadech v pondělí a ve středu opět od 8:00 do 17:00 hod.
 • Otevírací doby pokladen finančních úřadů

  Finanční správa aktualizuje seznam pracovišť, na kterých jsou otevřené pokladny. Děkujeme za ohleduplnost a pochopení, že v rámci aktuálních omezení preferujete bezhotovostní platby. Čísla účtů najdete na webu Finanční správy na stránce Bankovní účty finančních úřadů.

 • Otevírací doby pokladen finančních úřadů rozšířeny od 15. 2. 2021

  Finanční správa zveřejňuje seznam pracovišť, na kterých budou otevřené pokladny. Děkujeme za ohleduplnost a pochopení, že v rámci aktuálních omezení preferujete bezhotovostní platby. Čísla účtů najdete na webu Finanční správy na stránce Bankovní účty finančních úřadů.

 • Otevírací doby pokladen finančních úřadů

  Finanční správa zveřejňuje seznam pracovišť, na kterých budou otevřené pokladny. Děkujeme za ohleduplnost a pochopení, že v rámci aktuálních omezení preferujete bezhotovostní platby. Čísla účtů najdete na webu Finanční správy na stránce Bankovní účty finančních úřadů.

 • Změna úředních hodin na finančních úřadech

  Provoz podatelen a pokladen na finančních úřadech bude od pondělí 18. ledna 2021 omezen pouze na pondělí od 8:00 do 13:00 a ve středu od 12:00 do 17:00. Pracoviště Finanční správy však budou kvůli epidemiologické situaci stále pro veřejnost přístupné v omezeném rozsahu.

 • Omezený provoz na finančních úřadech je prodloužen

  Aktualizováno 28. 1. 2021

  Vzhledem k vyhlášeným vládním opatřením a prodloužení nouzového stavu, budou pracoviště Finanční správy až do odvolání přístupná pro veřejnost pouze v omezeném rozsahu. Provoz podatelen a pokladen na finančních úřadech bude omezen pouze na pondělí od 8:00 do 13:00 hodin a středu od 12:00 do 17:00 hodin. Pracoviště v tzv. „optimalizovaném režimu 2+2“ budou zcela uzavřena. Přehled těchto pracovišť naleznete na webových stránkách Finanční správy.

 • Provoz na finančních úřadech do konce roku 2020

  Finanční správa oznamuje, že pracoviště finančních úřadů budou do konce roku pro veřejnost přístupná v omezeném provozu. Provoz podatelen a pokladen na finančních úřadech bude omezen pouze na pondělí a středu od 8:00 do 13:00 hodin.

 • Omezený provoz na finančních úřadech se prodlužuje do 20. listopadu

  S ohledem na vyhlášená vládní opatření v souvislosti s COVID-19, budou pracoviště Finanční správy do 20.11.2020 přístupná pro veřejnost v omezeném rozsahu. Provoz podatelen na finančních úřadech bude omezen pouze na pondělí a středu od 8:00 do 13:00 hodin.

 • Finanční správa prodlužuje omezený provoz na svých pracovištích

  S ohledem na vyhlášená vládní opatření v souvislosti s COVID-19, budou pracoviště Finanční správy do 3. 11. 2020 přístupná pro veřejnost v omezeném rozsahu. Provoz podatelen na finančních úřadech bude omezen pouze na pondělí a středu od 8:00 do 13:00 hodin.

 • Finanční správa omezuje provoz svých pracovišť

  S ohledem na vyhlášená vládní opatření v souvislosti s COVID-19, budou pracoviště Finanční správy od pondělí 12. 10. 2020 do 25. 10. 2020 přístupná pro veřejnost v omezeném rozsahu. Provoz podatelen na finančních úřadech bude následující dva týdny omezen pouze na pondělí a středu od 8:00 do 13:00 hodin. Případné další nezbytné kontakty s veřejností budou na finančních úřadech probíhat pouze po předchozí domluvě či na výzvu správce daně.

 • Provoz na finančních úřadech je od července zcela obnoven

  Od středy 1. července je v návaznosti na zrušení mimořádných opatření zcela obnoven provoz na všech finančních úřadech. Podatelny fungují v běžném režimu za zvýšených hygienických opatření. Daňové subjekty a poplatníci se mohou dostavit na finanční úřady i k osobnímu jednání se správci daně.

 • Provoz na finančních úřadech po skončení nouzového stavu

  S postupným uvolňováním opatření souvisejících s ukončením nouzového stavu obnovuje Finanční správa provoz na finančních úřadech a v následujících dnech začnou zaměstnanci postupně provádět i běžnou kontrolní činnost.

 • Finanční správa od pondělí obnovuje provoz pracovišť v režimu 2 + 2

  Od pondělí 18. května 2020 Finanční správa obnovuje provoz svých územních pracovišť pracujících v režimu 2+2, která byla dočasně uzavřena v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu. Pracoviště budou v provozu v úředních dnech, a to v pondělí a ve středu v době od 8:00 hod. do 17:00 hod.

 • Otevírací doby pokladen finančních úřadů

  Finanční správa zveřejňuje seznam pracovišť, na kterých budou otevřené pokladny. Děkujeme za ohleduplnost a pochopení, že v rámci aktuálních omezení preferujete bezhotovostní platby. Čísla účtů najdete na webu Finanční správy na stránce Bankovní účty finančních úřadů.

 • Finanční správa upravuje úřední hodiny podatelen pro veřejnost

  Úřední hodiny podatelen pro veřejnost jsou opět v rozsahu před mimořádnými opatřeními: pondělí a středa od 8:00 do 17:00.
 • Přehled územních pracovišť FÚ v režimu 2+2

Aplikační služby