Finanční správa České republiky

Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

ePodpora

Stránky technické podpory aplikací Daňového portálu najdete na adrese: http://epodpora.mfcr.cz/

Stránky slouží pro zveřejňování informací, návodů a nastavení souvisejících s prací v aplikacích Daňového portálu.

Stránky ePodpora obsahují části:

Časté dotazy  informace a řešení problémů při práci v aplikacích Daňového portálu. V případě zobrazení chyby, potřeby pomoci při nastavení počítače, apod., můžete využít zveřejněné odpovědi a technická řešení. Pro lepší a rychlejší vyhledání požadované informace jsou časté dotazy rozděleny do jednotlivých okruhů častých dotazů. Kontaktní formulář  v případě potřeby je možné obrátit se pomocí Kontaktního formuláře přímo na pracovníky technické podpory.

Na stránkách ePodpory je také možné vyhledávat technická řešení pomocí klíčových slov, popř. je možné zobrazit příslušnou odpověď v jednotlivých okruzích častých dotazů. Po výběru okruhu častých dotazů a příslušné otázky je zobrazena stručná odpověď na zvolenou otázku. V případě potřeby lze kliknutím na "úplná odpověď" zobrazit podrobnou odpověď.

S případnými problémy či dotazy je také možné se na technickou podporu obrátit prostřednictvím e-mailové adresy: epodpora@fs.mfcr.cz, popř. prostřednictvím kontaktního formuláře.

Generální finanční ředitelství nevyřizuje anonymní podání, opakovaná podání a jinak nestandardní podání např. nesrozumitelného anebo zmatečného obsahu, obsahující vulgární výrazy, nebo zaslaná pouze na vědomí.

Aplikační služby