Finanční správa České republiky

Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

ePodpora

Stránky technické podpory aplikací Daňového portálu najdete na adrese: http://epodpora.mfcr.cz/

Stránky slouží pro zveřejňování informací, návodů a nastavení souvisejících s prací v aplikacích Daňového portálu.

Stránky ePodpora obsahují části:

Časté dotazy  informace a řešení problémů při práci v aplikacích Daňového portálu. V případě zobrazení chyby, potřeby pomoci při nastavení počítače, apod., můžete využít zveřejněné odpovědi a technická řešení. Pro lepší a rychlejší vyhledání požadované informace jsou „Časté dotazy” rozděleny do logických skupin.Průvodci  poskytují přehledné a ucelené informace o dané problematice.Video návody  zobrazují vybraná nastavení počítače pro usnadnění nastavení.Dokumentace  informace a dokumenty o aplikacích Daňového portálu.Ke stažení  v případě potřeby je možné obrátit se pomocí Kontaktního formuláře přímo na pracovníky technické podpory.Kontaktní formulář  v případě potřeby je možné obrátit se pomocí Kontaktního formuláře přímo na pracovníky technické podpory

Na stránkách ePodpory je také možné vyhledávat technická řešení pomocí klíčových slov, zobrazit nejčastěji hledané a nejčtenější dotazy, apod. Pro lepší orientaci při hledání informací slouží navigační panel ePodpora krok za krokem.

S případnými problémy či dotazy je také možné se na technickou podporu obrátit prostřednictvím e-mailové adresy: epodpora@fs.mfcr.cz

Doporučujeme: Jak zaslat dotaz technické podpoře?

Použijte Kontaktní formulář nebo E-mail.Popište chybu v aplikaci, problém s nastavením, apod.Přiložte XML soubor, PrintScreen, atd.Odešlete dotaz.

Generální finanční ředitelství nevyřizuje anonymní podání, opakovaná podání a jinak nestandardní podání např. nesrozumitelného anebo zmatečného obsahu, obsahující vulgární výrazy, nebo zaslaná pouze na vědomí.

Aplikační služby